ενδεικτική εικόνα καλωσορίσματος στο myschool

Καλωσορίσατε στο myschool

Το myschool είναι ένα ενιαίο πληροφοριακό σύστημα με στόχο τη μηχανογραφική υποστήριξη των σχολικών μονάδων και των διοικητικών δομών της εκπαίδευσης στην Ελληνική επικράτεια.

• Τελευταίες Ανακοινώσεις...
    Ημερομηνία Ανακοίνωση
      7/3/2024Νέα ανακοίνωση Σημαντική Ενημέρωση από το Γενικό Επιτελείο Εθνικής Άμυνας: ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΕΛΤΙΟΥ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΩΝ το ΕΤΟΣ 2006 (καταληκτική ημερομηνία: 31 Μαρτίου 2024)
    ΟΔΗΓΙΕΣ
      7/3/2024 Νέα ανακοίνωση Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το τμήμα τηλεφωνικής υποστήριξης (helpdesk) του myschool για σήμερα 07/03/2024 θα είναι διαθέσιμο έως τις 13.00.
      22/12/2023 Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το τμήμα τηλεφωνικής υποστήριξης (helpdesk) του myschool θα παραμείνει κλειστό από 27/12/2023 έως 04/01/2024.
    Η ομάδα του myschool σας εύχεται καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το νέο έτος!

Όλες οι ανακοινώσεις

ενδεικτική εικόνα σύνδεσης στο ΟΠΣΥΔ

Η δικτυακή πύλη του ΟΠΣΥΔ είναι ένα ενιαίο πληροφοριακό σύστημα για την ηλεκτρονική υποβολή αιτήσεων και την διαχείριση προσωπικού Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στην Ελληνική επικράτεια.

Σύνδεση στο Ο.Π.Σ.Υ.Δ »